YALITIM ÇÖZÜMLERİ HOŞ GELDİNİZ BİZLERİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ.

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 0 532 776 40 68

Ümraniye Teras Yalıtımı

Ana Sayfa » Hizmetler » Ümraniye Teras Yalıtımı

Ümraniye Teras Yalıtımı
<p>Yaşam alanlarımız başta olmak üzere zaman geçirmek durumunda kaldığımız alanların dayanıklı olması kaliteli işçilik ve doğru ürünün kullanılması ile gerçekleştirilmektedir. Teraslar bu alanlar içerisinde yer almakta ve evlerimizde iş yerlerimizde sıklıkla tercih edilen alanlar olmaktadır. Terasların açık alanlar olması dışarıdan gelecek darbelere karşı daha dayanıklı olması gerektirmektedir. Yapıların dayanıklılığını korumak adına su sızdırma sorununun çözümlenmesi özellikle önem arz eden bir durumdur. Bu durumda Ümraniye Teras Yalıtımı ile su sızdırma, UV ışınları ve iklim şartlarına göre direnç gösterebilecek ürünün tercih edilmesi sağlanmaktadır.</p>
Teras Yalıtımı Önemi
Terasların açık alanlar olması dışarıdan gelecek zararlara ve iklim şartlarına uyum sağlayabilecek ürün kullanımını zorunlu kılmaktadır. Terasların her türlü sıcak, soğuk veya yağmurlu havalara karşı dirençli olması, yıpranmaların önüne geçilmesi için elastik ve darbelere karşı dayanıklı sprey polyürea en uygun seçenektir. Binaların çeşitli dış etkilerle veya su sızıntıları ile tahriş olması olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sorunların çözümü için Ümraniye Teras Yalıtımı ile dış tehlikelere karşı dayanıklı, UV ışınlarına dirençli ve her türlü darbelere mukavemet gösterecek yalıtım hizmeti sunmaktadır. Daha az işlemle, daha kısa sürede uygulanabilmesinin yanı sıra çok daha dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek teras yalıtımı hizmeti çeşitli avantajları içinde barındırır.
Teras Yalıtımı İçin Sprey Polyüera
Asidik maddelere karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı dirençli, darbeler karşısında esneklik, kopma ve çeşitli dış etkilere karşı mekanik dayanıklılığa sahip olması başta olmak üzere görsel estetiğe sahip olması ve uygulanmasının kısa sürede oluşu sprey polyürea ürününü Ümraniye Teras Yalıtımı hizmetlerinde öne çıkarmaktadır. Fayansların kırılması, tekrar döşenmesi, boyanması gibi eski tip işlemleri gerek görmemektedir. Bu da hem gürültü kirliliğini hem de çalışılan alanda oluşacak diğer kirlenmeleri ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerimiz için de çalışanlarımız için de hem kolay hem de etkili bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Tüm yalıtım hizmetleri Serhan yalıtım kapsamında yüksek kalite standartlarında uygulanmaktadır. Polyürea kullanımı ile oluşabilecek su sızıntıları engellenerek sağlıklı yapılara sahip olunmaktadır. Polyürea çeşitli dış etkilere ve su sızıntılarına karşı son derece dayanıklı bir malzeme olarak her geçen gün tercih edilirliğini arttırmaktadır.

  • SOSYAL MEDYA

  • KATEGORİLER

  • Son Eklenenler

  • Call Now ButtonHEMEN ARA