YALITIM ÇÖZÜMLERİ HOŞ GELDİNİZ BİZLERİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ.

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 0 532 776 40 68

Asansör Çukuru Yalıtımı

Ana Sayfa » Hizmetler » Asansör Çukuru Yalıtımı

Asansör Çukuru Yalıtımı

Asansör çukuru yalıtımında aktif su kaçaklarını poliüretan enjeksiyon dediğimiz sistem ile su sızdırmazlığını sağlayarak lokal tamiratlar ve segragasyonlu bölgeler var ise elyaf katkılı tamir harcı ile tamirat yapıp sürmeye hazır hale getirdikten sonra negatif, pozitif yönden su basınçlarına dayanımlı kristalize yalıtım ürünü ile 2 kat sürme  yalıtım yapılarak sorunu tamamen çözüyoruz.

Kısaca Su Yalıtımını Tanıyalım Su Yalıtımı Nedir ?

Su Yalıtımı Neden Gereklidir?

İnşaatı yapılması planlanan binalarda izolasyon süreçleri de mutlaka gözden geçirilmeli ve inşa sırasında tamamlanması için program yapılmalıdır. Binaların temelinden tutunda çatısına kadar her aşamasında izolasyon bulunmalıdır. Öncelikle binaların kullanım ömrünü uzatan izolasyon işlemleri planlı programlı yapılması gerekmektedir.

Bina içinde bulunan su tesisatlarında yaşanabilecek kaçakların önlenmesi adına su yalıtımı mutlaka yapılmalıdır. Ayrıca bina çatısında da su izolasyon adımları da atlanılmaması gereken işlemlerdir. Binaların çatı bölümlerinde su durgunlaşmasının önüne geçilmesi, suyun tahliye edilmesi ve binada bulunan malzemelerin zarar görmesinin önüne geçilmesi için su izolasyonuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Binaların ömrünü uzatan bakım ve onarım masraflarını azaltan bir işlem olduğu unutulmaması gerekiyor.

 

  • SOSYAL MEDYA

  • KATEGORİLER

  • Son Eklenenler

  • Call Now ButtonHEMEN ARA