YALITIM ÇÖZÜMLERİ HOŞ GELDİNİZ BİZLERİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ.

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 0 532 776 40 68

Oyun Dünyası İstanbul’da Bir Araya Geldi

Ana Sayfa » BLOG » Oyun Dünyası İstanbul’da Bir Araya Geldi

Oyun dünyasının en önde gelen isimlerinden olan Deconstructor of Fun ile Google iş birliği sonucu Türkiye’de ilk kez İstanbul Mobil Oyun Etkinliği gerçekleşti. Etkinliğe hem fiziksel hem de online katılma imkânı sağlandı. Mobil oyun dünyasının önde gelen isimlerinden Michail Katkoff, Sencer Kutluğ, Eric Seufert, Javier Barnes, Matej Loncaric ve Nimrod Levy konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte Türkiye’de sayıları 500 ü geçen mobil oyun şirketi bulunduğu ve Türkiye’nin mobil oyun sektöründeki yerinin ne kadar önemli bir yer aldığından bahsedildi. Etkinlikte açıklama yapan Sencer Kutluğ pandemi ile birlikte mobil oyun oynayan kullanıcı sayısının yüzde 300 arttığını açıkladı.

Elon Musk Twitter’ın En Büyük Hissedarı Oldu

Tesla CEO’su Elon Musk dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Twitter’in hisselerinden yüzde  9,2 lik kısmını satın aldığı açıklandı. Böylelikle Twitter’in kurucusu Jack Dorsey’in hisselerinin yaklaşık 4 katı büyüklüğünde bir hisseye sahip olan Elon Musk şuanda Twitter’in en büyük hissedarı oldu. Konu hakkında henüz bir açıklama yapmayan Elon Musk daha önceleri yaptığı açıklamalarda Twitter’da bazı değişiklikler yapılması gerektiğini belirtmişti.

Elon Musk’ın Twitter’in en büyük hissedarı olmasının duyurulması sonucunda Twitter’in hisse değerlerinin yaklaşık olarak yüzde 25 arttığı belirtilirken Elon Musk’ın sahibi olduğu yüzde 9,2 lik hisse değerinin 3 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

  • SOSYAL MEDYA

  • KATEGORİLER

  • Son Eklenenler

  • Call Now ButtonHEMEN ARA